14.10.2015

Podzimní kolo hry Plamen

V sobotu 10. října 2015 proběhlo ve sportovním  fotbalovém areálu ve Svratce podzimní kolo hry Plamen. Dopoledne zahájili soutěž mladí hasiči, které odpoledne vystřídali dorostenky a dorostenci.

Naši nejmladší startovali ve zcela obměněné sestavě. Většina z bronzového týmu odešla do kategorie starších. Svoji soutěž nezačali nejlépe a po chybách v branném závodě a štafetě dvojic nevypadaly vyhlídky na dobré umístění příliš dobře. Štafeta 4 x 60 m jim trošku zlepšila náladu a celkové hodnocení po polovině soutěže jsou na průběžném 18 místě z 30 kolektivu kategorie mladších.
I mezi starší přišlo sedm nových tváří. Přes to dokázali, že patří mezi nejlepší týmy okresu Žďár nad Sázavou. I když branný závod nepatří mezi naše nejoblíbenější disciplíny, dokázali zvítězit, když pouze na střelbě obdrželi trestné body za nesestřelené špalíky. I v běžeckých disciplínách nepoznali přemožitele a s náskokem 15 bodů před družstvem ze Žďáru nad Sázavou II zámek přezimují na prvním místě v průběžném pořadí mezi 32 družstvy.
Dorostenci postavili pro podzimní branný závod dvě družstva.  Mezi čtyřmi kolektivy drží první dvě pozice. Dorostenky také se dvě mi družstvy potvrdili roli favoritek a stejně jako dorostenci nastoupí do jarní části soutěže z prvního a druhého místa. Tenkrát s náskokem zvítězila děvčata z „B“ týmu.
Všem vedoucím, soutěžícím i rozhodčím děkuji za reprezentaci SDH Velké Meziříčí a přeji, ať se jim daří i v dalším průběhu soutěže.

za SDH Velké Meziříčí

vedoucí mládeže Miroslav Jágrik

Několik fotografií z této soutěže naleznete zde.

| Realitní hlídací pes | herní pc