17.3.2019

Hasičky úspěšně zahájily sezónu

Letošní sezónu Litovel ligy CTIF 2019 jsme zahájily v nové sestavě dne 10.3.2019 na halových závodech v Hradci Králové, a to v zastoupení 2 týmů Velkého Meziříčí a jednoho týmu z Mostišť. Útok se běžel ve zkrácené formě - pouze savice, proto byly celkem čtyři pokusy útoku a tři pokusy na štafetě. 

Nejlépe se vedlo družstvu Velké Meziříčí "B", které zvítězilo a odvezlo si tak putovní pohár. V závězu za nimi skončil tým Velké Meziříčí "A". Nováčkům z Mostišť se také zadařilo a obsadili 3.místo. Pomyslou bramborovou medaili získaly ženy z Nové Paky. Mezi muži v konkurenci čtyř družstev zvítězil tým HZS Hradec Králové "A". Ze zahraničních družstev zavítali do České republiky muži z Chorvatského města Zaprešič. 

V tradičním závěrečném rozstřelu změřili své síly ti nejlepší, za muže Michálkovice a HZS Hradec Králové "A", kde tým HZS "A" potvrdil své vítězství. V ženském rozstřelu se potkaly naše týmy "A" a "B", kde se tentokrát více zadařilo týmu "A". 

Další závody nás čekají 13. dubna ve Vlčnově.

Petra Žejšková

Foto: Martin Šišpela 

 

| Realitní hlídací pes | herní pc