16.11.2016

Hasiči z Velkého Meziříčí zvítězili v ADHR

Hasiči z Velkého Meziříčí zvítězili v ADHR

 

    15.10.2016 bylo ukončeno hlasování Ankety dorovolných hasičů roku. Celá ČR byla rozdělena do pěti oblastí, a z každé odborná porota vybrala 5 finalistů. Naše jednotka postoupila v regionu jih Moravy a Vysočina. Dále už o umístění rozhodoval počet odeslaných hlasů.

    Ve střadu 16.11. se konalo v Brněnské Laser Show Hall slavnostní vyhlášení výsledků ADHR ČR. Z našeho sboru se zúčastnili velitel jednotky Šišpela Jaroslav, zástupce velitele Kohout Pavel, strosta SDH Kratochvíl Stanislav a referent mládeže Jágrik Miroslav.  Moderátorem celého večera byl Petr Vondráček, který přivítal všechny přítomné finalisty, hosty a sponzory ankety. Jako první hudební vystoupení byla cimbálová muzika Jožky Šmukaře. V průběhu večera vystoupil muzikálový zpěvák Daniel Hůlka a patronka ankety Ilona Csáková. Jako první vyhlášená oblast byla  jih Moravy a Vysočina do které jsme byli zařazení. Jaké bylo velké překvapení, když vyhlásili naši jednotku, že se umístila na prvém místě. Ocenění předával za HZS ČR brigádní generálmajor Drahoslav Ryba. Zástupce jednotky Miroslav Jágrik převzal šek v hodnotě 80 000,- Kč, motorovou pilu, tablet a profesionální vysílačku. Za ocenění poděkoval městu Velké Meziříčí, krajskému sdružení hasičů ČMS, Hasičskému záchranému sboru, pro podporu jednotky a všem, kteří poslali svůj hlas.Veškeré vyhrané finance a materiál bude použit do nového zásahového vozidla CAS 20, který naše jednotka převezme koncem roku.

     Výjezdová jednotka a sbor dobrovolných hasičů děkuje všem za vaše poslané hlasy a vážíme si vaší podpory.

 

 

Za SDH Velké Meziříčí – starosta Kratochvíl Stanislav

| Realitní hlídací pes | herní pc