26.11.2020

Grantový program: Vy rozhodujete, My pomáháme

Díky společnosti Tesco ve spolupráci s nadací Nadace rozvoje občanské společnosti jsme se mohli zúčastnit projektu Vy rozhodujete, My pomáháme a tím jsme získali finanční prostředky na nákup vratných plastových kelímků, které pomáhají šetřit přírodu, protože se tím sníží plastový odpad. 

Výsledky tohoto projektu rozhodli zákazníci Tesca, kteří pro nás hlasovali a tímto jim velice děkujeme za podporu v tomto projektu. Dále chceme poděkovat společnosti Tesco a nadaci Nadace rozvoje občanské společnosti, že jsme se mohli tohoto projektu zúčastnit. 

Něco o málo o projektu Vy rozhodujeme, My pomáháme:

  • tento projekt se zaměřuje na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací v 90 vybraných oblastech České republiky
  • cílem projektu je podpořit udržitelný rozvoj a přispět ke zlepšení kvality života v ČR.

Tyto vratné kelímky budeme využívat při pořádání různých akcí jako jsou hasičské závody, příští rok je využijeme také na oslavy 150. výročí založení našeho sboru.

Vratné kelímky mají logo oslav 150. výročí založení našeho sboru. 

Tímto ještě jednou všem moc děkujeme za podporu a nadaci Nadace rozvoje občasnké společnosti děkujeme za možnost se tohoto projektu zúčastnit a získat finanční prostředky pro vratné kelímky, které ušetří přírodu snížením plastového odpadu.

Děkujeme.

| Realitní hlídací pes | herní pc